Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
obrazek

TARGI PRACY KARIERA CZĘŚĆ 2 - DLA ZIELONEGO PRZEMYSŁU


31 maja 2023 r. w godzinach 9.30-15.30, teren za budynkiem ZUT na ulicy Papieża Pawła VI 3


W ostatni dzień maja 2023 r. w godzinach od 9.30 do 15.30 zapraszamy studentów i absolwentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na drugą część XI Targów Pracy KARIERA 2023. Odbędą się one tym razem w plenerze, na terenie Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa oraz Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa - wejście obok budynku na Papieża Pawła VI 3.


Do targów zapraszamy wystawców reprezentujących ZIELONY PRZEMYSŁ, ale nie tylko.


Jest to cykliczne wydarzenie na uczelni organizowane od 2010 r. To doskonała okazja na znalezienie zatrudnienia oraz stworzenia sieci kontaktów. Możecie na nich porozmawiać z przedstawicielami firm o tym, jak wygląda praca w firmie, jakie rekrutacje są aktualnie przeprowadzane, jak wygląda rozwój w firmie, organizacja, możecie zapytać także o kursy, szkolenia, możliwości stażu itp. Dzięki tym informacjom upewnicie się, czy dane przedsiębiorstwo jest właśnie tym, którego szukacie. Jesteście osobami młodymi, dopiero wkraczającymi na rynek pracy – pełnymi zapału, wykwalifikowanymi i silnie zmotywowanymi do podjęcia pracy zarobkowej. Dlatego nie może Was tam zabraknąć.Targi pracy zazwyczaj mają w swoim programie także ciekawe wykłady czy warsztaty. Warto się na nie wybrać!


Podczas TARGÓW PRACY KARIERA 2023 macie możliwość bezpłatnego skorzystania z warsztatów pt.: Budowanie wizerunku w SM oraz marki w Linkedin, które pokażą Wam czym jest Linkedin, jak tworzyć wartościowe posty na nim, jak powinien wyglądać wizerunek profesjonalisty na Linkedin, kiedy publikować posty, jak nie budować swojej marki w social mediach, jak zaistnieć na Linkedin, jak działają algorytmy Linkedina? Razem ze szkoleniowcem będziecie mogli założyć swoje konto na tym międzynarodowym portalu społecznościowym, który został założony, by ułatwiać użytkownikom nawiązywanie kontaktów zawodowo-biznesowych. 

Na warsztaty zapisujcie się drogą mailową na adres targikariera@zut.edu.pl do dnia 30 maja 2023 r. Liczba miejsc ograniczona, Decyduje kolejność zgłoszeń.
Warsztaty prowadzić będzie pani Aleksandra Rajska, która o Linkedinie wie prawie wszystko.
Podczas targów funkcjonować będzie także CV POINT oraz Strefa Studenta, do których serdecznie Was zapraszamy. Warto odwiedzić w tym dniu targi aby sprawdzić co na rynku pracy słychać, ale także z powodu niespodzianek, które dla Was przygotowało Akadmickie Biuro Karier ZUT oraz Parlament Samorządu Studenckiego ZUT.






TARGI PRACY KARIERA CZĘŚĆ 1


12 stycznia 2023 r. w godzinach 9.30-15.30, Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii, Szczecin, al. Piastów 45


Zapraszamy studentów i absolwentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na XI Targi Pracy KARIERA 2023 do budynku Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii. Do targów zgłosiło się 25 wystawców z różnych branż. Jest to cykliczne wydarzenie na uczelni organizowane od 2010 r. To doskonała okazja na znalezienie zatrudnienia oraz stworzenia sieci kontaktów. Możecie na nich porozmawiać z przedstawicielami firm o tym, jak wygląda praca w firmie, jakie rekrutacje są aktualnie przeprowadzane, jak wygląda rozwój w firmie, organizacja, możecie zapytać także o kursy, szkolenia, możliwości stażu itp. Dzięki tym informacjom upewnicie się, czy dane przedsiębiorstwo jest właśnie tym, którego szukacie. Jesteście osobami młodymi, dopiero wkraczającymi na rynek pracy – pełnymi zapału, wykwalifikowanymi i silnie zmotywowanymi do podjęcia pracy zarobkowej. Dlatego nie może Was tam zabraknąć.Targi pracy zazwyczaj mają w swoim programie także ciekawe wykłady czy warsztaty. Warto się na nie wybrać!
Podczas TARGÓW PRACY KARIERA 2023 macie możliwość bezpłatnego skorzystania z warsztatów, które pokażą Wam jak budować swoją ścieżkę kariery i jak sobie poradzić na rozmowie rekrutacyjnej. Na warsztaty zapisujcie się drogą mailową na adres targikariera@zut.edu.pl.
Warsztaty przygotowane są przez wysokiej klasy specjalistki.
obrazek

Pierwsza to Katarzyna Jacewicz-Kulpa


Doradca zawodowy na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, psychopedagog i doradca społeczny, nauczyciel i szkoleniowiec z zakresu kompetencji miękkich Specjalista od komunikacji interpersonalnej i społecznej oraz kreatywności i twórczego myślenia. Tytuł magistra uzyskała w Wyższej Szkole Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi. Na co dzień współpracuje z Małopolskim Centrum Profilaktyki w Krakowie oraz z Ośrodkiem Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych w Warszawie, gdzie pracuje jako trener.  Prowadzi doradztwo zawodowe w projektach skierowanych do osób bezrobotnych, wykluczonych społecznie oraz dla młodzieży i studentów.  Obecnie pracuje jako doradca zawodowy, gdzie zajmuje się bilansem kompetencji wśród studentów ZUT. Na co dzień pogodna osoba. Tworzy szkolenia i warsztaty. Kocha podróże i wyzwania. Jej motto w pracy jako doradcy zawodowego brzmi: „Dobry doradca doradzi, najlepszy wysłucha".

obrazek

Druga to Elżbieta Stelmach


Praktyk Analizy Transakcyjnej I Certyfikowany Trener narzędzia FRIS® I Trener biznesu I Coach kariery i Coach kryzysowy I Certyfikowany trener narzędzia Super-Skills I Konsultant narzędzia FACET5 I twórca Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które prowadzi od 1996r. Posiada 16 – letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i organizacjami w oświacie (dyrektor szkoły) oraz w branży turystycznej. Od ponad 20 lat prowadzi własną działalność gospodarczą, w tym szkoleniową. Współpracuje z firmami z branż: IT, usługowych, produkcyjnych, handlowych, tworząc programy rozwojowe, budując strategie rozwoju pracowników i menedżerów, oraz kompetencje społeczne. Wśród jej klientów są również jednostki administracji publicznej, sądy, uczelnie oraz placówki oświatowe. We współpracy z kadrą zarządzającą oraz przedstawicielami działów HR projektuje i prowadzi procesy rozwojowe oparte o diagnozę potrzeb oraz stałą ewaluację. Buduje strategie rozwoju zespołów, menedżerów i pracowników. Szkoli z zakresu: efektywnej komunikacji, negocjacji, gier psychologicznych i gier władzy, autoprezentacji i wystąpień publicznych, budowania i zarządzania zespołem, przywództwa, stresu i wypalenia zawodowego, efektywności osobistej i biznesowej. Prowadzi sesje mentoringowo-coachingowe dla kadry zarządzającej oraz menedżerów.Współpracuje z firmami z branż: IT, e-commerce, usługowej, produkcyjnej, handlowej. Wśród jej klientów są również jednostki administracji publicznej, sądy oraz placówki oświatowe. Jest też wykładowcą i opiekunem merytorycznym na studiach podyplomowych, m.in. WSB, US, ALK MBA. Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej oraz „Education via Autonomy”; Akademii Coachingu Kryzysowego; Studiów Podyplomowych „Coaching” na WSB w Poznaniu, „Psychologicznego Doradztwa Zawodowego i Personalnego” i „Psychologii w zarządzaniu” na UAM, „Socjoterapii i profilaktyka uzależnień”.